Bodyshopping

Hľadáte do tímu špecializovaných profesionálov? Nájdeme vám odborníka formou bodyshoppingu. Stojí pred vaším tímom náročný problém a máte pochybnosti, či ho s internými silami zvládnete? Pomôžu vám naši skúsení konzultanti a programátori.

V prípade záujmu dokážeme pre váš nový alebo existujúci projekt dodať dostatok pracovných síl. Naši konzultanti sú špecialistami v mnohých oblastiach (SAP, ABAP, Java, .Net…), a tak vedia pomôcť po konzultačnej, ako aj po výkonnej stránke.

Nemusíte súčasne financovať programátora aj konzultanta. Vo svojich radoch máme „ALL ROUND“ zamestnancov, ktorí vám šetria čas a peniaze.

Náš tím pozostáva zo špičkových ľudí s dlhoročnými skúsenosťami, ktorí v minulosti pracovali s mnohými SAP riešeniami. Preneste problém na našich šikovných seniorov a vy sa sústreďte na svoje podnikanie.

Naši konzultanti a programátori majú bohaté skúsenosti zo zahraničia, kde pracovali na náročných projektoch. Prostredníctvom nearshoringu vám dokážu efektívne pomôcť na diaľku. V prípade potreby vieme spoločne vyťažiť maximum z geografickej dostupnosti Bratislavy a Viedne a dostaviť sa do vašej spoločnosti osobne.

Nie ste si istí, či vám vieme pomôcť s vaším problémom? Neváhajte a obráťte sa na nás, na každý dopyt ochotne odpovieme.

Stojí pred vami náročný problém a interné kapacity vám nedostačujú? Naši konzultanti môžu byť vaším riešením.


 

Nearshoring

Všetky naše služby ponúkame formou nearshoringu


Zobraziť detail