O nás

Spoločnosť gd-Team patrí k popredným poskytovateľom IT služieb a riešení v strednej a západnej Európe s dôrazom na nemecký trh. Naše činnosti sú zamerané predovšetkým na riešenia SAP, ktoré v oblasti podnikových informačných systémov zaujímajú popredné miesto vo svete. Integrácia systémových riešení ERP systémov však nie je jedinou oblasťou našich služieb. Poradíme vám aj v ďalších otázkach nastavenia a správneho fungovania vašich interných systémov.

Aké služby vám naša spoločnosť ponúka? Špecializujeme sa na riešenia realizované v oblastiach energetiky, priemyslu a verejného sektora. Okrem SAPu realizujeme riešenia aj v jazykoch Java a .Net. Ponúkame vám komplexný náhľad na vývoj a prevádzku informačných systémov. Audit a analýza existujúcich systémov, návrh opravných opatrení či špecifikácia nových systémov, to je len zlomok služieb, v ktorých vám gd-Team dokáže úspešne pomôcť.

Naším cieľom je podporiť vaše podnikanie prostredníctvom IT riešení. Neustále rozširujeme svoje služby tak, aby sme pre vás boli v tejto oblasti silným partnerom s medzinárodnými skúsenosťami, na ktorého sa môžete spoľahnúť.

Naši vysokokvalifikovaní zamestnanci sú pripravení vám pomôcť v každej oblasti. Ich veľkou výhodou sú geografická dostupnosť a jazykové znalosti, ktoré považujeme za kľúčové. Vďaka ideálnej polohe v srdci Európy vám v prípade potreby dokážeme poskytnúť potrebnú pomoc a podporu už o niekoľko hodín od zadania požiadavky. S mnohými klientmi v Európe spolupracujeme formou nearshoringu. Ide o kombináciu dobrej ceny kvalitných služieb s malou geografickou vzdialenosťou.

2005
vznik spoločnosti gd-Team, a.s.
vstup na nemecký trh
rozšírenie služieb o bodyshop
rozšírenie služieb o migráciu a čistenie dát
2009
rozšírenie služieb o SAP ERP, SAP CRM
2010
vstup na slovenský trh
pracujeme na komplexných implementáciach pre našich partnerov
2011
gd-Team sa stal partnerom SAP
získanie certifikácie ISO 9001 a ISO/IEC 27001
2012
poskytovanie služieb formou nearshoringu
rozšírenie služieb o NON-SAP riešenia
2013
poskytovanie služieb formou nearshoringu
o nášho portfólia pribudlo poskytovanie supportu formou managed services
2018
od júla gd-Team disponuje oficiálnym servisným strediskom SAP Partner Center of Expertise a zároveň rozšíril rozsah certifikovaných služieb o podporu platformy SAP HANA
v októbri sme získali striebornú medailu v rámci prestížnej súťaže SAP Quality Awards 2018 v regióne CEE za kvalitu a efektivitu implementácie projektu pre Bratislavskú vodárenskú spoločnosť v spolupráci so spoločnosťou Infra Services.