gd-Team je SAP Partner Center of Expertise

Certifikácia a rozšírenie kompetencií na platformu SAP HANA

Spoločnosť gd-Team, a.s., získala certifikát SAP Partner Center of Expertise, ktorý ju oprávňuje v mene SAP poskytovať služby podpory a údržby pre svojich zákazníkov.

gd-Team zároveň rozšíril rozsah certifikovaných služieb o podporu platformy SAP HANA.

Certifikát SAP Partner Center of Expertise (PCoE) oprávňuje SAP Value Added Reseller partnera poskytovať služby podpory a údržby koncovým zákazníkom SAP. Jeho získaniu predchádza úspešné absolvovanie komplexného certifikačného programu. Program certifikácie SAP zákazníkom garantuje, že PCoE partner má potrebné znalosti procesov podpory podľa štandardov SAP, má zručnosti súvisiace s riešeniami a nástrojmi SAP, a že zároveň splnil všetky nároky na kvalitu poskytovaných služieb podpory a údržby.

gd-Team získal PCoE certifikát, ktorý ho oprávňuje vykonávať služby pre tri produktové línie: „SAP Business-All-in-One Support Authorization”, “SAP HANA Support Authorization“ a “SAP Database & Technology  Support Authorization“.

„Mám radosť, že sme získali certifikát SAP Partner Center of Expertise. Certifikačný audit potvrdil, že sme schopní poskytovať našim zákazníkom kvalitné služby podpory 1. a 2. úrovne v zmysle ITIL a v súlade s aktuálnymi technickými a organizačnými štandardami spoločnosti SAP SE. Navyše sme rozšírili naše služby aj na inovatívnu platformu SAP HANA“, vyjadril sa Erik Gottschall, predseda predstavenstva gd-Team, a.s.

KATEGÓRIE ČLÁNKOV

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Share on facebook
Zdieľaj na facebook
Share on twitter
Zdieľaj na Twitter
Share on linkedin
Zdieľaj na linkedin

Spokojní klienti

kontakt gdTeam

Kontaktujte nás

Kontakt

Naše pobočky

Office Pezinok
Šenkvická cesta 3
902 01 Pezinok
Office Bratislava
EBCG, Gagarinova 7/C
821 05 Bratislava
Office Žilina
Framborská 19
010 01 Žilina
Office Košice
BC Rozvojová, Rozvojová 2
040 11 Košice

Kontaktujte nás

Kontakt

gd-Team je SAP Partner Center of Expertise