Skatingclub Piešťany

GD-TEAM podporuje aj nádejných krasokorčuliarov

GD-TEAM v rámci podpory projektov svojich kolegov prispieva finančnými čiastkami na chod príspevkových organizácií, či zaujímavých projektov, ktoré potrebujú podporiť. Jedným z nich je aj Skating Club Piešťany, ktorý vychováva už niekoľko rokov mladých nádejných krasokorčuliarov, z ktorých možno raz vyrastú nasledovníci Nepelu, či Sabovčíka.

Za celý Skating Club Piešťany  nám  naša kolegyňa Ivana poslala krátke video a vyjadrila slová vďaky.

Chcela by som sa v mene Skating Club Piešťany poďakovať spoločnosti gd-Team, a.s., že už tretím rokom podporila naše krasokorčuliarske talenty, a to hlavne po sezóne, kedy sa vzhľadom na celosvetovú pandémiu veľmi náročne trénovalo. Napriek tomu sa nám v minulej sezóne podarilo úspešne absolvovať výkonnostné testy v Ružomberku a Veľkú cenu Žiliny (preteky slovenského pohára), kde sa takmer všetky pretekárky nášho klubu umiestnili “na bedni”. Taktiež sme sa zúčastnili niekoľkých letných krasokorčuliarskych sústredení, kde dievčatá intenzívnymi tréningami doháňali zameškané.
Veľká vďaka patrí, samozrejme, kolegom, ktorí za náš klub hlasovali, a tým nás podporili. Získané finančné prostriedky plánujeme využiť na ďalšiu tréningovú činnosť a nákup nových tréningových pomôcok.

 

 

 

KATEGÓRIE ČLÁNKOV

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Share on facebook
Zdieľaj na facebook
Share on twitter
Zdieľaj na Twitter
Share on linkedin
Zdieľaj na linkedin

Spokojní klienti

Kontaktujte nás

Kontakt

Naše pobočky

Office Pezinok
Šenkvická cesta 3
902 01 Pezinok

Office Bratislava
myhive TOWER 1
Vajnorská 100A
831 04 Bratislava

Office Žilina
Framborská 19
010 01 Žilina
Office Košice
BC Rozvojová, Rozvojová 2
040 11 Košice

Kontaktujte nás

Kontakt

GD-TEAM podporuje aj nádejných krasokorčuliarov