florbal

GD-TEAM pomohol klubu mladých florbalistov

V rámci zodpovedného podnikania gd-Team pomohol klubu mladých florbalistov,  ktorý ponúka pohyb deťom prostredníctvom florbalu už niekoľko rokov. V súčasnosti majú 60 aktívnych detí vo veku od 5 do 13 rokov, ktoré športujú 2-3x týždenne.

Prostredníctvom projektu „Ochutnaj šport a bude dobre“ nielen popularizujú tento zaujímavý šport, ale ponúkajú možnosť väčšiemu počtu detí aj aktívne športovať. Za týmto účelom je potrebné mať k dispozícii základné športové vybavenie a priestor – telocvičňu, v ktorej deti trénujú.
Rovnako nevyhnutnou podmienkou je tím trénerov, ktorí sú odborne vzdelaní a dostatočne skúsení, aby viedli deti správnym smerom (k radosti z pohybu, športu, vôli a ochote sa zlepšovať a byť osobnosti s charakterom a úctou k súperovi).  Zámerom klubu je rozšíriť počet detí na 150 v priebehu niekoľkých mesiacov.
Je predpoklad, že prostredníctvom športovej činnosti deti získajú základný návyk k pohybu, z ktorého budú mať radosť a je nádej, že sa im stane prirodzeným. Vhodne vykonávanú športovú činnosť pod dohľadom vyškolených a skúsených trénerov považuje klub pre deti nielen ako významnú podporu ich zdravého životného štýlu. V klube pôsobí niekoľko odborníkov pre trénerskú činnosť a vzdelávanie detí, preto je,  zaručená vysoká kvalita vykonávanej činnosti.

 

KATEGÓRIE ČLÁNKOV

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Share on facebook
Zdieľaj na facebook
Share on twitter
Zdieľaj na Twitter
Share on linkedin
Zdieľaj na linkedin

Spokojní klienti

Kontaktujte nás

Kontakt

Naše pobočky

Office Pezinok
Šenkvická cesta 3
902 01 Pezinok

Office Bratislava
myhive TOWER 1
Vajnorská 100A
831 04 Bratislava

Office Žilina
Framborská 19
010 01 Žilina
Office Košice
BC Rozvojová, Rozvojová 2
040 11 Košice

Kontaktujte nás

Kontakt

GD-TEAM pomohol klubu mladých florbalistov