ŠK Šenkvice

Podpora od GD-TEAMu pre futbalistov zo Šenkvíc

GD-TEAM je spoločnosť s vysokou mierou spoločenskej zodpovednosti. V rámci pravidelných aktivít, na základe predložených projektov zamestnancov, podporuje rôzne kultúrne a športové projekty, o ktorých svojim hlasovaním rozhodujú samotní zamestnanci. Ďalším podporeným projektom je Futbalový klub Šenkvice, ktorého jednou z hlavných priorít je rozvoj pohybovej zdatnosti mladých futbalistov.

Futbalový klub ŠK Šenkvice vznikol ešte v časoch prvej republiky a kontinuálne sa mládeži venuje už desiatky rokov. Na základe veku sa hráči rozdeľujú do viacerých kategórií – od malých detičiek až po seniorov. Klub ich vedie k disciplíne, vytrvalosti, trpezlivosti a predovšetkým spolupráci. Deti si tu vytvárajú kamarátstva, ktoré často vydržia celý život.
Predovšetkým však majú pravidelný pohyb, ktorého je u detí v dnešnej dobe nedostatok. Tréningy sú organizované na futbalovom ihrisku a v prípade nepriaznivého počasia a v zimných mesiacoch sa presúvajú do telocvične.

Pohyb je od nepamäti  prirodzený hlavne pre deti a preto vidieť rozžiarené oči detí, keď sa im spoločnou prácou a šikovnosťou podarí vyhrať zápas, je na nezaplatenie.

KATEGÓRIE ČLÁNKOV

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Share on facebook
Zdieľaj na facebook
Share on twitter
Zdieľaj na Twitter
Share on linkedin
Zdieľaj na linkedin

Spokojní klienti

Kontaktujte nás

Kontakt

Naše pobočky

Office Pezinok
Šenkvická cesta 3
902 01 Pezinok

Office Bratislava
myhive TOWER 1
Vajnorská 100A
831 04 Bratislava

Office Žilina
Framborská 19
010 01 Žilina
Office Košice
BC Rozvojová, Rozvojová 2
040 11 Košice

Kontaktujte nás

Kontakt

Podpora od GD-TEAMu pre futbalistov zo Šenkvíc