Podpora pre nádejných hádzanárov

Najpopulárnejším športom v meste Šaľa je už dlhodobo hádzaná, ktorá patrí medzi slovenskú elitu a zožala niekoľko úspechov aj na medzinárodnej úrovni. V rámci interného hlasovania zamestnancov o naj projekt  sa umiestnil tento klub  už druhý krát.

Katarína Dubajová (niekoľkoročná reprezentantka Slovenska) sa rozhodla v roku 2017 naplno venovať najmenšej mládeži – nakoľko všeobecná pohybová príprava detí absentuje v školskom systéme.
Cieľom klubu je nielen rozšíriť základňu hráčov mestského klubu, ale hlavne vychovávať deti od útleho veku (4+) a ukázať im, že bez disciplíny a tréningu sa v živote nedá dosiahnuť pokrok a zaradenie k tým najlepším.

Počas krátkej histórie potvrdili svoje ciele niekoľkými skvelými mládežníckymi výsledkami – ako napríklad víťazstvo na otvorených majstrovstvách Slovenska, kde deti zo Šale ovládli turnaj v Žiline, ale aj turnaj v Stupave. Výsledky potvrdzujú, že klub ide správnou cestou.Klub spolu s rodičmi vytvára neuveriteľného ducha rodinnej a tímovej atmosféry, ktorá sa stáva aj hlavnou hnacou silou pre deti, ale aj pre tím okolo nich – nakoľko všetci vieme, že podpora – či už osobná, materiálna, alebo finančná, nie je samozrejmosťou ako to bývalo v minulosti.
Momentálne klub združuje 3 kategórie – najmenších (mini), mladších žiakov a starších žiakov. Tím má vyše 30 registrovaných hráčov a ďalších 30 pôsobí na školách.

Prinášame krátku „video-ochutnávku“ plnú elánu a odhodlania  mladých nadšencov.

 

KATEGÓRIE ČLÁNKOV

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Share on facebook
Zdieľaj na facebook
Share on twitter
Zdieľaj na Twitter
Share on linkedin
Zdieľaj na linkedin

Spokojní klienti

Kontaktujte nás

Kontakt

Naše pobočky

Office Pezinok
Šenkvická cesta 3
902 01 Pezinok

Office Bratislava
myhive TOWER 1
Vajnorská 100A
831 04 Bratislava

Office Žilina
Framborská 19
010 01 Žilina
Office Košice
BC Rozvojová, Rozvojová 2
040 11 Košice

Kontaktujte nás

Kontakt

Podpora pre nádejných hádzanárov