Nearshoring

pomoc na diaľku

Nearshoring

pomoc a podpora na diaľku
Sme pripravení vám poskytnúť potrebnú pomoc a podporu na diaľku kedykoľvek to budete potrebovať. Vďaka ideálnej polohe v srdci Európy dokážeme byť v prípade potreby osobne vo vašej spoločnosti už o niekoľko hodín od zadania požiadavky.

Nearshoring

pomoc a podpora na diaľku
Sme pripravení vám poskytnúť potrebnú pomoc a podporu na diaľku kedykoľvek to budete potrebovať. Vďaka ideálnej polohe v srdci Európy dokážeme byť v prípade potreby osobne voknjbsti už o niekoľko hodín od zadania požiadavky.

Čo ponúkame?

Ako spoločnosť pôsobiaca v medzinárodnom prostredí ťažíme hlavne z našej ideálnej geografickej polohy. Slovensko leží v srdci Európy a zároveň je súčasťou Európskej únie, preto máme k našim partnerom blízko nielen fyzicky, ale aj legislatívne.

Pomáhame pri veľkých IT projektoch

Veľkou výhodou sú minimálne jazykové bariéry. Na jazykovej zdatnosti si dôrazne zakladáme a vďaka nej môžeme bez problémov komunikovať s našimi partnermi – či už ide o podporu v anglickom alebo nemeckom jazyku. Vďaka malým kultúrnym rozdielom a veľkým skúsenostiam naši zamestnanci dobre rozumejú problémom našich partnerov.

Podporu pre všetky naše služby sme schopní poskytovať v rámci nearshoringu a sme dostupní na diaľku vždy, keď to naši partneri potrebujú. V prípade nevyhnutnosti riešenia problému priamo na mieste je naša dostupnosť v rámci Európy možná letecky do 2 hodín.

Referencie

Potrebujete viac podrobností, alebo chcete priamo prediskutovať svoj problém? Neváhajte a obráťte sa na nás.

Každý zákazník je jedinečný, rovnako ako jeho požiadavky. Klienta si radi detailne vypočujeme, aby tím našich poradcov a vývojárov dokázal navrhnúť riešenie na mieru.

Share on facebook
Zdieľaj na facebook
Share on twitter
Zdieľaj na Twitter
Share on linkedin
Zdieľaj na linkedin
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Nearshoring