Nearshoring

pomoc na diaľku

Nearshoring

pomoc na diaľku

Nearshoring

pomoc a podpora na diaľku
Sme pripravení vám poskytnúť potrebnú pomoc a podporu na diaľku kedykoľvek to budete potrebovať. Vďaka ideálnej polohe v srdci Európy dokážeme byť v prípade potreby osobne vo vašej spoločnosti už o niekoľko hodín od zadania požiadavky.

Nearshoring

pomoc a podpora na diaľku
Sme pripravení vám poskytnúť potrebnú pomoc a podporu na diaľku kedykoľvek to budete potrebovať. Vďaka ideálnej polohe v srdci Európy dokážeme byť v prípade potreby osobne voknjbsti už o niekoľko hodín od zadania požiadavky.

Čo ponúkame?

Ako spoločnosť pôsobiaca v medzinárodnom prostredí ťažíme hlavne z našej ideálnej geografickej polohy. Slovensko leží v srdci Európy a zároveň je súčasťou Európskej únie, preto máme k našim partnerom blízko nielen fyzicky, ale aj legislatívne.

Pomáhame pri veľkých IT projektoch

Veľkou výhodou sú minimálne jazykové bariéry. Na jazykovej zdatnosti si dôrazne zakladáme a vďaka nej môžeme bez problémov komunikovať s našimi partnermi – či už ide o podporu v anglickom alebo nemeckom jazyku. Vďaka malým kultúrnym rozdielom a veľkým skúsenostiam naši zamestnanci dobre rozumejú problémom našich partnerov.

Podporu pre všetky naše služby sme schopní poskytovať v rámci nearshoringu a sme dostupní na diaľku vždy, keď to naši partneri potrebujú. V prípade nevyhnutnosti riešenia problému priamo na mieste je naša dostupnosť v rámci Európy možná letecky do 2 hodín.

Referencie

Potrebujete viac podrobností, alebo chcete priamo prediskutovať svoj problém? Neváhajte a obráťte sa na nás.

Každý zákazník je jedinečný, rovnako ako jeho požiadavky. Klienta si radi detailne vypočujeme, aby tím našich poradcov a vývojárov dokázal navrhnúť riešenie na mieru.

Share on facebook
Zdieľaj na facebook
Share on twitter
Zdieľaj na Twitter
Share on linkedin
Zdieľaj na linkedin

Nearshoring