Spoločenská zodpovednosť

Sme ZODPOVEDNÍ a sme na to hrdí

Spoločenská zodpovednosť (CSR – Corporate social responsibility) je pojem známy už niekoľko desaťročí. Označuje spoločnosti, ktorých ekonomická profitabilita je úzko spojená s personálnym  rozvojom, ochranou životného priestoru a korektnými vzťahmi v podnikateľskom prostredí. Odzrkadľuje vzťah podnikania k okoliu, v ktorom sa nachádza a podporuje jeho rast.

Napriek tomu, že to nie je nevyhnutnou podmienkou, GD-TEAM  už roky podporuje projekty nielen svojich zamestnancov a prispieva tak ku zlepšeniu života v rôznych oblastiach. Z dlhodobých projektov môžeme spomenúť Školskú basketbalovú ligu alebo Plavecký klub polície v Pezinku. Zo zamestnaneckých projektov nemôžeme opomenúť napríklad podporu krasokorčuliarskych, hádzanárskych, futbalových, florbalových ale aj jazdeckých nádejí. No nezabúdame ani na tých, ktorí to potrebujú najviac. Príspevky na svoju činnosť získal napríklad projekt ESBA na podporu detí s autistickým syndrómom, slovenská paralympionička Tatiana Blattnerová, či občianske združenie Svetielko nádeje.

Nemalou mierou sa GD-TEAM  angažuje aj v oblasti environmentálnej ochrany a nielen vďaka prísnej separácii odpadu, používaniu ekologických čistiacich prípravkov, či zvyšovaniu nárokov na používanie elektronickej archivácie. Spoločnosť GD-TEAM sa v roku 2021 stala držiteľom certifikátu ISO 14001 (Environmental management) a do budúcnosti si stanovila naozaj vysoký cieľ, plánuje dosiahnuť uhlíkovú neutralitu oboch spoločností.

Najpodstatnejšou zložkou aktívneho trojlístka CSR je však korektný vzťah s podnikateľským prostredím a férový prístup ku poskytovaným službám a ich cenotvorbe. Dôkazom sú dlhodobo spokojní klienti nielen zo Slovenska, ale aj veľkí európski giganti akým je napríklad aj TÜV SÜD.

Aj na základe doterajších aktivít bude do budúcnosti dosahovanie rovnováhy s prírodou, zamestnancami a podnikateľským prostredím prioritou našej spoločnosti.

KATEGÓRIE ČLÁNKOV

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Share on facebook
Zdieľaj na facebook
Share on twitter
Zdieľaj na Twitter
Share on linkedin
Zdieľaj na linkedin

Spokojní klienti

Kontaktujte nás

Kontakt

Naše pobočky

Office Pezinok
Šenkvická cesta 3
902 01 Pezinok

Office Bratislava
myhive TOWER 1
Vajnorská 100A
831 04 Bratislava

Office Žilina
Framborská 19
010 01 Žilina
Office Košice
BC Rozvojová, Rozvojová 2
040 11 Košice

Kontaktujte nás

Kontakt

Sme ZODPOVEDNÍ a sme na to hrdí