TJ Rapid Bratislava

Návrh na sponzoring prišiel od kolegyne Ivany  ktorej 9-ročná dcéra Ninka je úspešnou členkou klubu modernej gymnastiky TJ Rapid Bratislava. Aktuálne, v sobotu 25.5., Ninka vybojovala 2. miesto na Majstrovstvách SR, srdečne gratulujeme!

História klubu modernej gymnastiky TJ Rapid Bratislava siaha už do roku 1978.  Od svojho vzniku oddiel vychoval viaceré úspešné gymnastky, ktoré reprezentovali Slovenskú republiku na Majstrovstvách sveta a Európy najmä v spoločných skladbách. Momentálne sa oddiel pýši titulom Majsteriek SR v spoločných skladbách, ktorej reprezentantkou bola aj Ninka Cillingová.

V súčasnosti má vyše 100 gymnastiek, o ktoré sa stará 6 tréneriek a z ktorých sú 3 kvalifikované rozhodkyne. Gymnastky sa zúčastňujú domácich aj zahraničných súťaží vo všetkých vekových aj výkonnostných kategóriách. TJ Rapid je klub, ktorý sa snaží kontinuálne vychovať z malých dievčat skúsené športovkyne, ktoré majú pozitívny vzťah k športu, budujú si vzájomný rešpekt a úctu k sebe samým, svojim priateľom, ale aj súperom, a to všetko v duchu olympijskej myšlienky.

Na základe dlhoročných skúseností  oddiel vie, že jedinou možnosťou podpory talentovaných športovcov je poskytnúť im najlepšie podmienky rozvoja ich výkonnosti. Moderná gymnastika je stále veľmi málo podporovaná štátom, a to len na reprezentačnej úrovni. Športovú činnosť si preto klub financuje hlavne z členských príspevkov.

 

 

KATEGÓRIE ČLÁNKOV

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Share on facebook
Zdieľaj na facebook
Share on twitter
Zdieľaj na Twitter
Share on linkedin
Zdieľaj na linkedin

Spokojní klienti

kontakt gdTeam

Kontaktujte nás

Kontakt

Naše pobočky

Office Pezinok
Šenkvická cesta 3
902 01 Pezinok
Office Bratislava
EBCG, Gagarinova 7/C
821 05 Bratislava
Office Žilina
Framborská 19
010 01 Žilina
Office Košice
BC Rozvojová, Rozvojová 2
040 11 Košice

Kontaktujte nás

Kontakt

TJ Rapid Bratislava