autentický leader

Viete, kto je Autentický Leader?

Preskúmali sme to počas 10 mesačného tréningu pod názvom Atairu Authentic Leadership Program, ktorý sme v týchto dňoch úspešne zavŕšili. Osobnými skúsenosťami, poznatkami a interaktívnymi cvičeniami sme mali možnosť pozrieť sa na vlastný prístup k životu, spoluprácu v tíme aj vedenie ľudí a posunúť sa vo vytváraní hodnôt a dosahovaní výsledkov s ľahkosťou. Prešli sme si transformáciou, ktorá v nás ešte doznieva, a ktorá nás priblížila k autentickému leadrovi. Ten koná v súlade so sebou samým. Naplno využíva svoj unikátny talent, napĺňa svoje vášne aj poslanie a zároveň v tom pomáha druhým. Jeho tím potom funguje pri maximálnej synergii a dostáva sa do flow, v ktorom sú jednotlivci výkonnejší a spokojnejší.

Dostali sme do rúk mnohé „nástroje“, ktoré môžeme efektívne zužitkovať v komunikácii, či už v kontakte s klientom v rámci strategického poradenstva a realizácie v oblasti komplexných SAP riešení a rozvoja systémov, alebo v rámci tímu pri dosahovaní jednotlivých cieľov.

Ďakujeme Erike a Evke z LeadIN za skvelý prístup i program, ktorý nás posunul vpred v sebarozvoji s pozitívnym dopadom na súkromný a pracovný život.

strategické poradenstvo, LeadIN, leadership

 

Share on facebook
Zdieľaj na facebook
Share on twitter
Zdieľaj na Twitter
Share on linkedin
Zdieľaj na linkedin
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Viete, kto je Autentický Leader?