voltiland

VOLTILAND opäť boduje

Občianske združenie Voltiland nie je nováčikom v našom internom hlasovaní za naj projekty v rámci našej spoločnosti. Neraz sa umiestnili na prvých pozíciách a inak tomu nebolo ani tentokrát. Krátko o tom ako obdobie  korony  prečkali  a čo sa im v tom období podarilo zhrnula naša kolegyňa Slávka:

,,Občianske združenie a zároveň športový klub VOLTILAND viacerí z vás už možno poznáte práve vďaka sponzoringovému programu našej spoločnosti. Založili sme ho s manželom v roku 2017. S entuziazmom sa venujeme rôznym aktivitám v oblasti jazdeckého športu. Združujeme v ňom deväť aktívnych športovcov a asi dvadsiatku rekreačných jazdcov, ktorých trpezlivo nosia naše štyri koníky. Našou hlavnou doménou, ako bývalých reprezentantov, je voltíž. Okrem práce s aktívnymi športovcami sa ale venujeme aj širokej verejnosti. U nás sa na konskom chrbte objavujú všetci od dvojročných špuntov až po odvážnych seniorov. Aj vďaka podpore gd-Teamu, ktorú si nesmierne vážime, sa môžeme aj za náročný rok 2021 poznačený koronou pochváliť viacerými úspechmi a aktivitami. S našimi cvičencami sme absolvovali už tradičné letné sústredenie v Slovenskom raji, viacero pretekov Slovenského voltížneho pohára. Z majstrovstiev Slovenska sme si doniesli striebornú a bronzovú medailu. Na čo sme ale špeciálne hrdí je, že sa nám podarilo zorganizovať dva turnusy denného tábora letnej jazdeckej školy. Verím, že vďaka tomu malo viac ako 30 detí z blízkeho aj širšieho okolia o niečo krajšie leto.
Popritom všetkom športovaní stále intenzívne pracujeme na dokončení nášho areálu, ktorý sme kúpili pred 3 rokmi. Chátral a zarastal 20 rokov a práce je stále viac ako dosť.
Práve preto sa  tešíme finančnej podpore, ktorú použijeme na dobudovanie telocvične, ktorú svojpomocne pripravujeme v budove bývalého vodného mlyna. Táto telocvičňa bude slúžiť na gymnastickú a pohybovú prípravu našich členov aj verejnosti z okolia. Viac o nás sa dozviete na stránke nakoni.sk.“

KATEGÓRIE ČLÁNKOV

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Share on facebook
Zdieľaj na facebook
Share on twitter
Zdieľaj na Twitter
Share on linkedin
Zdieľaj na linkedin

Spokojní klienti

Kontaktujte nás

Kontakt

Naše pobočky

Office Pezinok
Šenkvická cesta 3
902 01 Pezinok

Office Bratislava
myhive TOWER 1
Vajnorská 100A
831 04 Bratislava

Office Žilina
Framborská 19
010 01 Žilina
Office Košice
BC Rozvojová, Rozvojová 2
040 11 Košice

Kontaktujte nás

Kontakt

VOLTILAND opäť boduje