SAP Utility day

GD-TEAM bol generálnym partnerom SAP Infoday pre Utility v Bratislave

Naša spoločnosť gd-Team bola hrdým spoluorganizátorom prestížnej neverejnej konferencie SAP Infoday pre Utility, ktorá bola vysokošpecializovaná na predstavenie najnovších SAP riešení v oblasti utilitného priemyslu. Päť pútavých prezentácii si vypočuli zástupcovia z takmer všetkých utilitných spoločností na slovenskom trhu, napr. Východoslovenská energetika a.s., Západoslovenská distribučná a.s., SPP a.s., Bratislavská vodárenská spoločnosť a.s., Slovenské elektrárne a.s. a Stredoslovenská energetika a.s.

Zástupcovia spoločnosti SAP AG a SAP Slovensko nám postupne predstavili nové trendy v SAP Cloud riešeniach, rovnako aj progres vo vývoji funkcionalít S/4HANA riešení. Rovnako boli prezentované úspechy klientov v utilitách na celom svete, ktoré získali implementáciou nových SAP riešení a pomohli im čeliť mnohým výzvam na súčasných trhoch, ako napríklad nekomoditné produkty, Up-sell a Cros-sell, marketingové kampane, real time reporting a podobne.

V rámci noviniek bolo prezentované aj riešenie SAP CPQ v spojení so Subscription billing, ktoré umožňuje veľmi flexibilne reagovať na potreby klientov pri tvorbe súčasných a moderných produktov a produktových balíčkov.

SAP Experience Management a jeho využitie pre Utility, je jednotkou medzi riešeniami tohto druhu na trhu a slúži na získavanie spätnej väzby vo všetkých oblastiach každodenného života, či od zákazníkov, partnerov, dodávateľov, či dokonca zamestnancov.

Ďalšie z riešení zamerané na pozitívnu skúsenosť a spokojnosť zákazníka je SAP Field Service Management, ktoré umožňuje spoločnostiam veľmi efektívne riadiť a plánovať servisné úkony ale aj zamestnancov, či dodávateľov, ktorí tieto úkony vykonávajú. Výsledkom správneho riadenia v tejto oblasti je potom nie len spokojný zákazník, ale aj nákladovo efektívna spoločnosť.

Na podporu efektívneho fungovania utilitných (ale aj iných) spoločností má spoločnosť SAP tiež riešenia zamerané na inteligentnú automatizáciu procesov – SAP Intelligent RPA a SAP Intelligent BPM. Robotic Process Automation (RPA) je zamerané na využitie plne alebo čiastočne autonómnych botov na automatizáciu procesov (zväčša manuálnych a dlho trvajúcich). Na druhej strane Business Process Management (BPM) je zamerané na vytvorenie plynulého obchodného procesu a pomáha užívateľovi zamerať sa na rozhodnutia. A ako inak, boli ukázané aj najideálnejšie prípady, kedy sa tieto dve riešenia vzájomne prepojili a dopĺňali.

Trendy hýbu svetom a spoločnosť SAP napreduje v tejto oblasti veľmi rýchlo, preto sa už dnes tešíme na ďalšie zaujímavé konferencie.

KATEGÓRIE ČLÁNKOV

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Share on facebook
Zdieľaj na facebook
Share on twitter
Zdieľaj na Twitter
Share on linkedin
Zdieľaj na linkedin

Spokojní klienti

kontakt gdTeam

Kontaktujte nás

Kontakt

Naše pobočky

Office Pezinok
Šenkvická cesta 3
902 01 Pezinok
Office Bratislava
EBCG, Gagarinova 7/C
821 05 Bratislava
Office Žilina
Framborská 19
010 01 Žilina
Office Košice
BC Rozvojová, Rozvojová 2
040 11 Košice

Kontaktujte nás

Kontakt

GD-TEAM bol generálnym partnerom SAP Infoday pre Utility v Bratislave