HR manažérka v IT sfére po práci obúva korčule

Interné hlasovanie našich zamestnancov za najlepší projekt  v druhom kvartáli je za nami a podporu  od gd-Teamu za projekt opäť obdržal Skating Club Piešťany.  Podaril sa nám krátky rozhovor s našou manažérkou personálneho oddelenia  Ivanou Stračár Blahunkovou  o zodpovednom prístupe vedenia našej firmy pri podpore svojich zamestnancov aj v ich voľnočasových aktivitách.


Aký je Tvoj príbeh od krasokorčuliarky  k trénerke? A  čo bolo  prvotným impulzom pre založenie Skating Clubu v Piešťanoch?

Korčuľovala som keď som bola dieťa, od cca 7 do 15 rokov. Keď som skončila, tak som opäť rekreačne korčuľovala v zahraničí, kde som sa dostala do kontaktu s jedným krasokorčuliarskym klubom, kde som neskôr trénovala aj deti. Po návrate zo zahraničia som začala uvažovať o založení nového klubu v Piešťanoch. Preto som sa hneď skontaktovala s niektorými bývalými korčuliarmi a pustili sme sa do práce. Najprv sme mali veľmi skromné očakávania. Ešte teraz si spomínam, ako sme pred úplne prvým tréningom dúfali, aby prišlo aspoň 10 ľudí. Na prvý tréning ich prišlo vyše 30 a ten záujem pretrváva. V súčasnosti sa môžeme pochváliť viacerými medailovými úspechmi našich zverenkýň. 

Skating Club Piešťany

Foto: archív Skating Club Piešťany

 

Ako vnímajú tento šport deti teraz a ako to bolo predtým, keď si súťažne korčuľovala Ty?

Ak chcete byť naozaj dobrý, nestačí korčuľovať len 2-3 krát do týždňa. Tréningy často bývajú aj v skorých ranných hodinách. Chce to veľa sebaoobetovania, nielen detí, ale aj rodičov, často starých rodičov, a pod. Avšak ten výsledok potom stojí za to 🙂 Tvrdé trénovanie, skoré vstávanie som si zažila aj ja, avšak súčasné krasokorčuľovanie  je ďalej ako bolo za čias, keď som súťažne korčuľovala ja. Konkurencia je vysoká, je nový systém bodovania. Čoraz mladšie deti zvládajú tie najnáročnejšie prvky. Ideálny vek na začatie s krasokorčuľovaním sú 4 roky.

V gd-Teame si  Head of Human Resources. Si na ľade taktiež za ,,šéfku,,  alebo  uplatňuješ skôr kamarátsky prístup k deťom?

Myslím, že mám s deťmi kamarátsky vzťah, napriek tomu si myslím, že ma akceptujú a rešpektujú. Vedia, že im chcem to najlepšie (nie len, čo sa umiestnení týka), preto chápu keď som prísna a náročná. 

Skating Club Piešťany

Foto: archív Skating Club Piešťany

 

Ako vnímaš gd-Team po ľudskej stránke, keď podporuje aktivity svojich zamestnancov a ich rodín?

Som veľmi hrdá a vďačná, že môžem byť súčasťou firmy, ktorá podporuje tento typ projektov. Sme pomerne nové občianske združenie a všetky náklady spojené s týmto krásnym, avšak finančne náročným športom, si financuje klub a rodičia detí. Sme preto vždy vďační za každý finančný príspevok. Týmto patrí veľká vďaka kolegom, ktorí sa rozhodli zahlasovať za Skating Club Piešťany už druhým rokom. 

Prekvapilo Ťa hlasovanie kolegov, keďže Ťa podporili už druhý krát?

Prekvapilo a zároveň potešilo a motivovalo, že naše občianske združenie má naozaj zmysel. Klub sme zakladali s veľkým  zápalom a odhodlaním. Každý, kto dokázal priložiť ruku k dielu alebo niečo vybaviť,  bol vítaný. Krasokorčuľovanie je nádherný šport a ja som rada, že aj vďaka gd-Teamu sa náš klub môže posúvať ďalej. 

Skating Club Piešťany

Foto: archív Skating Club Piešťany

 

Ako bude použitý sponzorský príspevok?

Nápadov a možností je vždy veľa, avšak najväčšiu časť nákladov tvorí prenájom ľadovej plochy. Do budúcna by sme si radi vytvorili v priestoroch zimného štadióna baletnú miestnosť. Pre krasokorčuliarky je suchý tréning rovnako dôležitý. 

 

KATEGÓRIE ČLÁNKOV

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Share on facebook
Zdieľaj na facebook
Share on twitter
Zdieľaj na Twitter
Share on linkedin
Zdieľaj na linkedin

Spokojní klienti

kontakt gdTeam

Kontaktujte nás

Kontakt

Naše pobočky

Office Pezinok
Šenkvická cesta 3
902 01 Pezinok
Office Bratislava
EBCG, Gagarinova 7/C
821 05 Bratislava
Office Žilina
Framborská 19
010 01 Žilina
Office Košice
BC Rozvojová, Rozvojová 2
040 11 Košice

Kontaktujte nás

Kontakt

HR manažérka v IT sfére po práci obúva korčule